Přípravky a léčiva pro akvaristiku

Podskupina článků pojednávající obecně o akvaristice!

Moderátor: Team AkvaMalawi

HODNOCENÍ ČLÁNKU

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod mikro » 13 bře 2006, 17:29

Je to divne ale proste me to takhle trapilo... No snad uz krupicku neuvidim ;-)
Uživatelský avatar
mikro
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1165
Obrázky: 28
Registrován: 24 lis 2005, 17:27
Bydliště: Milevsko/Brno

Příspěvekod maxim » 13 bře 2006, 19:23

Myslím,že takéto zhrnutie je len na prospech nás akvaristov.Keď máme nejaký problém,hľadáme riešenie a na reklamu asi nikto nepomyslí.Dúfam,že tieto prostriedky budeme nútení požívať čo najmenej.
maxim
přispívatel
 
Příspěvky: 111
Obrázky: 1
Registrován: 07 úno 2006, 15:41
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod nakatenga » 13 bře 2006, 22:02

Každej z nás obvykle tak trochu propaguje to, s čím uspěl a ví tedy, o čem píše a co má napsat. Furt je to lepší, než vědecký pojednání o něčem, co jsem nevyzkoušela, neznám kvalitu, účinky - většina tu píše o vlastních poznatcích.
Pokud jde o léčiva, nedám dopustit na eSHa 2000 a FMC DajanaPet a vitamín SERA Fishtamin - vše používám pro prevenci a protože nám rybky nestonají, budu vám pořád podsouvat jak jsou ty přípravky supr a za reklamu to určitě nikdo mít nebude. :twisted:
Myslim, že v téhle diskusi je všechno v pohodě, nikdo proti nikomu nic a po všech předchozích příspěvcích je to docela jasný, k čemu takové články a přehledy slouží.
Uživatelský avatar
nakatenga
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1073
Obrázky: 8
Registrován: 19 bře 2005, 19:34
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Radim Zídek » 13 bře 2006, 22:36

Tento článek jsem psal dlouho před tím než jsem vůbec začal uvažovat o nějákém prodeji výrobků těchto firem. Eshu a Seru jsem vybral proto, že s ními mám dlouhodobé dobré zkušenosti. O léčivech běžně dostupných od jiných firem a dotazu o jejich publikování psát nebudu, protože je neznám a nemohu je tedy doporučit. A psát o přípravcích a léčivech, které nyní občas používám je bezpředmětné jelikož nejsou pro tzv. hobby akvaristy v běžné prodejní síti dostupné.
Uživatelský avatar
Radim Zídek
moderátor
moderátor
 
Příspěvky: 1068
Obrázky: 249
Registrován: 19 bře 2005, 19:11
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod memeo » 13 bře 2006, 22:42

Super přehled.
Určitě se to tu bude nejednomu akvaristovi kdyko-li hodit. :24:
Uživatelský avatar
memeo
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1288
Obrázky: 50
Registrován: 13 lis 2005, 21:38
Bydliště: Uhlířské Janovice,okr.Kutná Hora

Příspěvekod Jenda » 14 bře 2006, 10:30

Pridavam se, prima ze to tady je! Vzdyt to by byla reklamou kazda zminka o zarivce, cerpadle, krmeni, knizce...
Jezismarja, jak tohle muze nekoho napadnout :3:
Uživatelský avatar
Jenda
častý přispívatel
 
Příspěvky: 208
Obrázky: 15
Registrován: 09 čer 2005, 14:22
Bydliště: Slany

Příspěvekod memeo » 14 bře 2006, 19:16

Já bych to jako reklamu vůbec nebral,protože každý může používat co chce.Je to spíše od Radima dobrá rada,protože ví , co tu nabízí a má to odzkoušené. :wink:
Reklama by to doporučovala i kdyby to bylo k prdu. :roll:
Uživatelský avatar
memeo
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1288
Obrázky: 50
Registrován: 13 lis 2005, 21:38
Bydliště: Uhlířské Janovice,okr.Kutná Hora

Příspěvekod Petr Navrátil » 03 říj 2009, 12:00

Článek je velmi dobrý. Jako reklama funguje úžasně. Zakoupil jsem eSha 2000, jelikož jsem objevil u jedné rybky bílý flíček na těle. Chtěl jsem vyléčit celou nádrž, 500 l se 40 tlámovci o velikosti cca 10 cm. Po aplikaci dávky dle návodu mi po dvou hodinách se zkalila voda. Další den byla ještě více kalná a ještě k tomu zapáchala. Bylo nutno ji vyměnit, vyčistit filtr a čekat až se vyčistí. Vyčistila se po týdnu. V domnění, že se jedná o starý přípravek, jsem zakoupil v jiné prodejně novou lahvičku eSHa 2000 a vyzkoušel jsem to znovu. Reakce byla stejná. Opět výměna vody, vyčistit filtr, po týdnu se voda vyčistila. Má někdo stejné zkušenosti s aplikací jako já. :(
Petr Navrátil
nový uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 říj 2009, 18:08

Příspěvekod Hroch » 03 říj 2009, 16:42

Moje zkušenost je jiná, voda se zabarví do zelena po každé aplikaci ale před další je již zabarvení podstatně slabší a cca. po dvou dnech po poslední aplikaci je voda čistá. Léčivo funguje dobře. Cena je záležitost jiná.
Uživatelský avatar
Hroch
častý přispívatel
 
Příspěvky: 415
Obrázky: 9
Registrován: 12 črc 2006, 12:01
Bydliště: Bobr

Příspěvekod wladys » 03 říj 2009, 19:14

Souhlas s Hrochem. Mám podobnou zkušenost.Esha 2000 funguje.
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

PředchozíDalší

Zpět na O akvaristice

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron