Neolamprologus tretocephalus - open fish story.

Diskuze o životě s rybami a nejen s africkými!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod brova » 11 bře 2010, 21:37

A+I píše:Ty jses stejnej jako ja, mne takovy veci taky delaji zle a nemuzu se na to divat. Jenze ted to mam, bohuzel, doma nazivo. Neboj, nezlobim se. Akorat Te muzu ujistit, ze na tom videu neni nic horsiho nez na tech 3 fotkach tady nahore. Je tam jenom videt, ze nemuze plavat a o to mi slo, jestli by nekdo podle toho mohl poznat, zda ma poskozeny plavaci mechyr a nebo jen nema silu plavat. :cry:


Tak mi to nedalo Álo, a mrknul jsem na to video. :cry: Nejsem na poškozený měchýř žádný odborník, ale připadá mi to, že ho poškozaný má. Tak rád bych se mýlil. :( Buď je natolik zraněná s dezorientovaná a už nemá sílu.....a nebo je to ten měchýř. :(
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod A+I » 12 bře 2010, 13:10

+
Black flag ...
...this open story has ended today afternoon.

Tretinka bude uz naporad pod oknem, kde bydlela - v zahrade pod rozmarynovym kerem.
Přílohy
Tretinka.jpg
R.I.P.
Tretinka.jpg (82.39 KiB) Zobrazeno 2658 krát
Naposledy upravil A+I dne 12 bře 2010, 13:37, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod Sonic12 » 12 bře 2010, 13:16

Álo, je mi to líto... I když to bylo smutné čtení, byl to krásný příběh a v závěru už jsem doufal v happy end. Bohužel je tenhle příběh ze života a ne z Hollywoodu a dopadl jak dopadl... :cry:

Tretinka - Rest In Peace :(
Uživatelský avatar
Sonic12
přispívatel
 
Příspěvky: 186
Obrázky: 98
Registrován: 29 led 2007, 11:19
Bydliště: Přerov

Příspěvekod brova » 12 bře 2010, 14:13

Moc mne to mrzí, Álo. :cry: :(
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod melanochromis1975 » 12 bře 2010, 15:11

Je mi to Alo moc lito :cry: . Co budes delat s tim samcem :evil: ?
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod FontosR » 12 bře 2010, 16:29

melanochromis1975 píše:Je mi to Alo moc lito :cry: . Co budes delat s tim samcem :evil: ?


Tak to by mě taky zajímalo :(
Uživatelský avatar
FontosR
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1454
Obrázky: 34
Registrován: 03 říj 2006, 12:51
Bydliště: KADAŇ

Příspěvekod yossarian » 12 bře 2010, 16:51

To je v Pr... :cry: chudinka aspon se uz netrapi.
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod bohousek » 12 bře 2010, 17:05

chuderka malá :cry: tak snad jí tam bude líp než v tom rozvrnzm manželství co měli. a co bude stim násilníkem? bych mu dal přez ploutve :x
Uživatelský avatar
bohousek
častý přispívatel
 
Příspěvky: 471
Obrázky: 15
Registrován: 25 pro 2009, 12:48
Bydliště: Brno
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod sarka.x » 12 bře 2010, 17:21

To je Álo smutný...získáš si vztah k rybě a pak se dívat jak se trápí, asi jí je opravdu líp.
Jsou to krásný ryby, ale asi trochu "složitý".
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod A+I » 15 bře 2010, 12:00

Moc vam vsem dekujeme za vyjadrene sympatie.
Ja jsem doufala v zazrak, ale Tretinka to vzdala druhy den odpoledne :cry: :cry: .
Tito dva Tretici pro nas hodne znamenali, byli jsme na ne dost fixovani, byly to pro nas takove ryby - osobnosti, proste jeste neco navic nez ryby v hejnu. Zalozili jsme ted nove akvarium skoro 700 litru a planovali jsme je tam brzo prelovit. To, ze ji zabil, nas moc sebralo. Hlavne ja na to musim porad myslet a tezko se tomu veri. Vycitam si, ze jsem to podcenila a nedokazala jsem ji ochranit. Kazdou chvili mam v ocich slzy, na to akvarko se memuzu ani podivat. Kazdy den jsem je tam pozorovala. Tretinka ho mela rada, porad se kolem nej tocila. Ani nezalizala do jeji jeskyne. Nevim, proc se tam neschovala, kdyz ji napadl. Byval by se tam za ni nevesel, bylo to udelane jenom pro ni. Snad me to brzo preboli, mela jsem o ni vzdycky strach, aby ji neublizil, byl o tolik vetsi nez ona.
Ta prepazka tam porad jeste je, ani se mne nechce delat mu ted vetsi prostor (ale udelam). Nevim, proc ji to musel udelat a co tim vlastne sledoval. Ted bude sam. Je to nejhezci samec, jakyho jsme kdy videli... Myslim, ze zustane v tom akvariu. Prestoze nikdy neublizil zadne rybe ani tem Gupkam (krome prcku ve spolecnem akvarku, ktere zral), mam ted strach ho dat k ostatnim rybam, je dost velky a ma silu. Uz nechci riskovat. :(
V jedne nasi oblibene akvaristice maji v display akvariu dospelou samicku. Asi by nam ji prodali, ale mam strach, ze by to byl jen opakujici se scenar...
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

PředchozíDalší

Zpět na Akva Příběhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron