Malawi mix - výběr ryb

Diskuze o malawských endemických cichlidách!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Re: Malawi mix - výběr ryb

Příspěvekod KOMOŇ » 31 srp 2013, 21:50

Pročítám tohle vlákno a docela by mě zajímalo ,jak to u Tebe vypadá v současnosti.Speciálně Haplochromis s.44 ,jak se jim daří v malé skupince?
Měli pravdu chovatelé (nebo jen chtěli prodat a kecali?) nebo zdejší rady byli pravdivé?
Trochu smutné je,že forum poněkud umírá,ale když si přečtu ty neomylněpravdivěnejlepšísiblbec reakce,tak docela chápu,že se sem nechce psát někomu,kdo by snad něco nevěděl,protože způsob jakým dostane přes čumák ,je poněkud odpuzující.Čímž nechci říct ,že všichni píšou tímto stylem,řada reakcí je normálních,bohužel těch neurotických je na mě moc
KOMOŇ
uživatel webu
 
Příspěvky: 24
Registrován: 15 říj 2012, 12:08
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Re: Malawi mix - výběr ryb

Příspěvekod PatasRS » 30 zář 2013, 16:27

zdravim, CH44 se daří dobře, je jeden samec a dvě samičky a v akva se skoro nepotkají. Jinak polystigmy jsou 5 samic a jeden samec, což bych chtěl nějak zredukovat, stačil by mi samec a samice, pač jsou agreisvnejsi nez samotny samec, ale celkove akva funguje bez problemu. Vybarvil se mi copadochromis samec a zbytek dve samicky, jedna mala, druha tmavsi vetsi, tak nevim jestli to nebude nakonec samec, ale vypada to na samici, Metriaclimy jsou vsechny, mam dva krasne ruzove samce a 6 samic, vsechny nosi. Demasoni zbylo 6ks, ostatni uhynuly po nafouknuti a prestaly zrat. To vse do velikosti okolo 6cm, od te doby jsou pocty stale a rybam se dari, jen bych chtel dat pryc ty samice polystigmy.
Uživatelský avatar
PatasRS
přispívatel
 
Příspěvky: 195
Obrázky: 44
Registrován: 28 úno 2009, 21:14
Bydliště: Olomouc

Re: Malawi mix - výběr ryb

Příspěvekod CZmok » 30 zář 2013, 16:39

Ty jsi měl demasoni s Polystigmama? Přečti si mou minulou reakci o tom, že to chce ryby rozmyslet atd... není divu, že se nafoukli, když si je patrně krmil krmivem pro dravce.
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Re: Malawi mix - výběr ryb

Příspěvekod PatasRS » 30 zář 2013, 16:55

krmil jsem jen cyclop, nic jineho. Zacali hynout po tom co jsem zacal krmit granulkama, tak jsem je vysadil a byl pokoj.
Uživatelský avatar
PatasRS
přispívatel
 
Příspěvky: 195
Obrázky: 44
Registrován: 28 úno 2009, 21:14
Bydliště: Olomouc

Předchozí

Zpět na Akva Tlamovci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron